Drganie

Wzajemna Grupa Wsparcia Muzycznego


#1 2010-10-30 16:07:05

gnomik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-29
Posty: 1
Punktów :   

Leniwiec i farben lehre w mechaniku

6.11 o 20 gra leniwiec ( w klubie Mechanik- Narbutta 87) 13 peelenków
A 25.11 gra tam Farben Lehre

Offline

 

#2 2010-11-01 14:04:41

Sheldon

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 21
Punktów :   

Re: Leniwiec i farben lehre w mechaniku

Postanawiam troszkę uzupełnić wpis na temat Leniwca
Zacznę od tego że podziękowania dla gnomik'a za ruszenie tego działu i żeby tak dalej

Już 6 listopada 2010 w naszym klubie( Mechanik) zagra grupa LENIWIEC. Jako suport wystąpi warszawska grupa "The Mugshots".
Bilety 13-przedsprzedaż/17-w dniu koncertu. Bilety dostępne od 4 października w klubie "Mechanik" ul.Narbutta 87. ZAPRASZAMY

LENIWIEC gra melodyjnego, czadowego punk-rocka wzbogaconego dźwiękami akordeonu i puzonu. Dochodzą do tego zazwyczaj zaangażowane i polityczne, ale czasem też zupełnie niepoważne, teksty. Punk rock w ich wykonaniu to nie tylko mocne hasła o sprawach, które uważają za słuszne i ważne, ale też zabawa, dowcip i humor.


Już 25 listopada w "Mechaniku" zagra zespół Farben Lehre i RAGGAFAYA !!!Bilety w cenie: 20-przedsprzedaż , 25 zł. w dniu koncertu. Bilety do nabycia w klubie Mechanik,od 4 października w godzinach 9-17. Zapraszamy.

Farbenów, wszyscy znamy i nie ma potrzeby chyba ich przedstawiania

Formacja RAGGAFAYA istnieje od stycznia 2004 roku. Założona została przez sześć osób, z których każda posiada inne zainteresowania muzyczne oraz doświadczenie w zakresie wykonywania przeróżnej muzyki od metalu do lekkiego rozrywkowego grania. W efekcie muzyka, jaką prezentuje zespół jest energetyczną mieszanką reggae, hip-hopu, funka i rocka, która zadowoli szerokie rzesze fanów pozytywnych wibracji  reggae, wielbicieli rapu, ale także wszelakich rock'n'rollowych tradycjonalistów. Tekstowo jest z reguły wesoło, lekko i frywolnie, jednak z drugiej strony w setliście pojawiają się również słowa z dużo bardziej poważnym, a chwilami poetyckim przekazem. Podsumowując: dźwięki + słowa ekipy z Koszalina to radosna mieszanka wywołująca szeroki uśmiech na twarzy, przy której nie sposób usiedzieć w miejscu. Prawdziwą bombę energetyczną stanowią niesamowicie żywiołowe koncerty, które są prawdziwym odzwierciedleniem niezwykłego potencjału kapeli.

Ps. Gnomik jak masz coś na dysku tych zespołów co warto przesłuchać to wrzuć to jakoś albo prześlij mnie to umieszczę na chomika

I oczywiście najważniejsze pytanie : Organizujemy się na wyjście? Jak coś to mogę podskoczyć do mechanika i kupić bilety Czekam na propozycje

Offline

 

#3 2010-11-03 21:23:25

Kris

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 5
Punktów :   

Re: Leniwiec i farben lehre w mechaniku

No patrz, a ja z gnomikiem bodaj kilka godzin temu gadałem, żeby to ona skoczyła po bilety- jak chcesz iść to zamień z nią dwa słowa.
Z leniwca ja trochę mam, ale za darmoche można posłuchać na ich stronie http://www.leniwiec.eu/. Droga i radio są z nowej płyty, na którą czekam z niemalejącą niecierpliwością. Z płyty Reklamy na niebie jest piekłoniebo i szlaban graniczny (wersja szalbanu ze strony różni się od tej z lp.)
z Last.fm można za darmochę ściągnąć "Radio" w mp3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ranger-airsoft-team.pun.pl www.narutots.pun.pl www.szostaf.pun.pl www.motofani-podkarpacie.pun.pl www.psywojny.pun.pl